Rodzinna rozrywka dla ciała i umysłu w Warszawie

W Warszawie zlokalizowanych jest wiele atrakcji i sal zabaw organizujących imprezy rodzinne według dowolnie wybranego scenariusza. Wśród nowych propozycji szczególnie popularny stał się park rozrywki w Warszawie zlokalizowany w CH Blue City, składający się z gęstej sieci korytarzy i komnat wykutych w skale, które łącznie składają się na oszałamiającą powierzchnię 1500 metrów kwadratowych. Można je przejść w parze z jedną osobą, ale może też jednocześnie uczestniczyć w rywalizacji kilka zespołów liczących od 2 do 6 uczestników. Dzięki tak ogromnemu terenowi inspirującemu do różnych przygód i zabaw oraz gier zręcznościowych i logicznych – spędzić można w bardzo aktywny i rozrywkowy sposób nawet do 5-6 godzin.

Catering, pomoc animatora i vouchery dla chętnych

Na miejscu zawsze dostępni są animatorzy, którzy pomogą najmłodszym uczestnikom oraz zespołom w nawigowaniu pomiędzy poszczególnymi stanowiskami i regułami gier tam przewidzianych. Dzięki temu nikt nie poczuje się zagubiony, a park rozrywki w Warszawie liczący przeszło 1500 m2 i 25 zróżnicowanych pokoi (komnat) może faktycznie przytłoczyć niektórych uczestników gry swoimi rozmiarami i rozmachem. Bez względu na okoliczność i typ imprezy – od integracji zawodowej pracowników, przez urodziny najmłodszych, na towarzyskich wypadach kończąc – skorzystać można na miejscu z bardzo zróżnicowanego i profesjonalnego cateringu. A chcący wrócić na miejsce lub zaprosić bliskich znajomych na podobne wrażenia w przyszłości z pewnością docenią możliwość zakupienia na miejscu voucherów wstępu na promocyjnych warunkach cenowych.

Profesjonalny park rozrywki w Warszawie – międzynarodowy hit

O tym, że tak zaprojektowany i zorganizowany park rozrywki w Warszawie jest atrakcją najcięższego kalibru, skazaną niemalże na natychmiastowy sukces, najlepiej świadczyć może sam międzynarodowy status marki TEPFactor, która stoi za całym przedsięwzięciem. Podobne labirynty i komnaty gwarantujące rozrywkę intelektualno-sportową dla znajomych i nieznajomych, sprawdziły się już i działają z ogromnym powodzeniem w Czechach oraz Dubaju. Warszawa jest więc kolejną stolicą na liście, która gwarantuje najwyższą jakość zabawy i to bez konieczności wychodzenia z Centrum Handlowego.